Oudejaars Jeugdtoernooi 2009
Oudejaars jeugdtoernooi

Woensdag 30 december 2009
Aanvang 13:00
Speelwijze:
Voorronde: 3 games inclusief handicap

Finale:
beste 3 jongens na voorronde: 2 games
beste 3 meiden na voorronde: 2 games

Score uit voorronde telt mee.

Inschrijfgeld: € 7,00 per persoon.

Prijzen:
Hoogste game scratch in de voorronde
Sportprijzen en cadeaubon voor de nummers 1, 2 en 3.

Opgave bij Henk Veenema
Univé Eindejaarstoernooi 2009
Univé
Speelwijze: Dubbel Handicap 3 games

Handicap: 80% van 200, maximaal 45

Inschrijving: Bowling 'De Kruisweg'

Kosten: €10,00 per persoon

Voorrondes: donderdag 17 december 2009
serie 1: 19:00 -- 21:00 uur
serie 2: 21:15 -- 23:15 uur

dinsdag 29 december 2009
serie 3: 19:00 -- 21:00 uur
serie 4: 21:15 -- 23:15 uur

Halve Finale: woensdag 30 december 2009
12 hoogste dubbels 3 games
19:30 -- 21:30 uur

Finale: woensdag 30 december 2009
6 hoogste dubbels 3 games
21:45 -- 22:45 uur

Pinfall: Voorrondes tellen mee

Prijzen: - Wisselbokaal voor 1e dubbel
- Verrassende prijzen voor de 6 hoogst geplaatste dubbels
- Hoogste game scratch heren en dames een verrassingsprijs

Scores OVO 50+ ook online!
Nieuw op de site: Scores van OVO 50+ Bowlen!

Klik bij scores om ze te bekijken.
Speeldata BVM 2009-2010
HS 1 + jeugd   HS 2 + training jeugd
    26 augustus
2, 16, 30
september 9, 23 september
14, 28 oktober 7, 21 oktober
11, 25 november 4, 18 november
9, 23 december 2, 16 december
13, 27 januari 6, 20 januari
10, 24 februari 3, 17 februari
10, 24 maart 3, 17, 31
maart
7
april    

HS 3 Maandag
 
HS 3 Dinsdag
 31 august
25 augustus
14, 28 september 8, 22 september
12, 26 oktober 6, 20 oktober
9, 23 november 3, 17 november
7, 21 december 1, 15 december
4,18 januari 5,19 januari
1, 15 februari 2,16 februari
1, 15, 29 maart 2,16 maart
       
Finale teams:
Huisleague 1: woensdag 21 april, 19.00 uur
Huisleague 2: woensdag 14 april, 19.00 uur
Huisleague 3: donderdag 15 april, 19.30 uur

Diverse toernooien:
  • 1. Univé Toernooi: 17, 29 en 30 december 2009
  • 2. Scholenbowlingtoernooi: 20, 23, 27, 28 en 30 januari en 3, 4 en 6 februari 2010
  • 3. Kruisweg toernooi: 5, 18 en 19 februari 2010
  • 4. Paas toernooi: 26 maart, 1 en 2 april 2010
  • Bedrijfscompetitie

    Speeldata Maandag
    19:30-21:30 uur
    Maandag
    21:30-23:30 uur
    Speeldata Maandag
    19:30-21:30 uur
    Maandag
    21:30-23:30
    07-09       
    05-10      
    02-11       
    30-11      
    14-12      
    11-01       
    08-02       
    08-03      
    05-04
    Mebatherm       
    Photonis Dep II
    Hunter Douglas
    Geeske’s Team
    ----------
    Hummeltjes
    --------
    --------   
    --------    
    De Klaver I      
    De Klaver II      
    De Klaver III 
    31-08
    28-09      
    26-10      
    16-11      
    21-12       
    18-01       
    01-02      
    22-02      
    22-03
    --------        
    SomaAr      
    Telecom I      
    Variant      
    Wadapadja
    Taxi Nuis    
    ESN
    BVM
    BVM
    BVM
    BVM
    BVM
    Speeldata Dinsdag
    19:30-21:30 uur
    Dinsdag
    21:30-23:30 uur
    Speeldata Dinsdag
    19:30-21:30 uur
     
    01-09      
    29-09      
    27-10      
    24-11      
    22-12      
    26-01      
    23-02      
    23-03      
    06-04    
    Kruisweg      
    SUV     
    BC Knudde      
    De Kleine      
    De Kleine       
    Kapenga I   
    Maleick      
    --------      
    Watertuin      
    --------    
    Peter en Renet      
    --------     
    15-09      
    13-10      
    10-11      
    08-12      
    12-01      
    09-02      
    09-03      
    13-04      
    27-04    
    Bendebeukers
    Hunters Best
    Synwood II      
    De Kleine      
    De Kleine      
    Wiekamp     
     
    Speeldata Donderdag
    19:00-21:00 uur
      Speeldata Maandag
    19:30-21:30 uur
     
    27-08      
    24-09      
    22-10      
    19-11      
    10-12      
    07-01      
    04-02      
    25-02      
    18-03    
    Domo I      
    Domo II      
    Domo III      
    RVS
    Bronsema      
    Pakono      
      24-08      
    21-09      
    19-10      
    09-11      
    07-12      
    04-01      
    25-01      
    15-02      
    29-03    
    Pakono      
    --------          
    Windgroep    
    Photonis-Dep I 
    Synwood I      
    --------