Huisleague 1
Team standen
Vroeg
Team Pnt HTG HTS Totaal Games Gem.
1 It Fean 126 596 1683 12640 24 175,56
2 BINTANG 121 579 1635 12503 24 173,65
3 Blues Brothers 106 598 1634 12187 24 169,26
4 3 Leeg 85 465 1395 11056 24 153,56
5 SAS 83 548 1398 10882 24 151,14
6 Team X 55 512 1344 10084 24 140,06
Laat
Team Pnt HTG HTS Totaal Games Gem.
1 8 Cor 131 510 1492 11556 24 160,50
2 Shit Split 112 539 1542 11353 24 157,68
3 12 Leeg 101 465 1395 11160 24 155,00
4 Triple X 79 494 1377 10500 24 145,83
5 JAJA 74 542 1477 11317 24 157,18
6 7 Leeg 68 465 1395 11160 24 155,00
Team uitslagen
Team A Team B Punten
Team X - It Fean 5 - 19
BINTANG - 3 Leeg 21 - 3
SAS - Blues Brothers 8 - 16
Triple X - Shit Split 15 - 9
8 Cor - JAJA 16 - 8
7 Leeg - 12 Leeg 12 - 12
Standenlijst Heren
B Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Reinders (Reinder) 205 170 191 566 256 608 4506 24 187,75
2 Alma (Paul) 223 188 123 534 223 602 4474 24 186,41
3 Veenema (Henk) 183 183 183 549 234 599 4394 24 183,08
4 Reinders (Marcel) 235 203 207 645 235 645 4379 24 182,45
5 Alma (Klaas) 204 189 201 594 233 594 4371 24 182,12
C Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Vogelzang (Lodewijk) 187 166 153 506 230 599 4230 24 176,25
2 Eleveld (Cor) 170 186 178 534 200 562 4116 24 171,50
3 van der Zee (Dirk) 172 172 172 516 172 516 4077 24 169,87
4 Pariama (Nico) 167 177 200 544 211 544 4032 24 168,00
5 Zandvliet (Jan) 236 148 175 559 236 559 3973 24 165,54
6 Landstra (Siep) 161 161 161 483 193 521 3951 24 164,62
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Roffel (Stephan) 174 187 160 521 233 524 3803 24 158,45
2 Alma (Rob) 131 141 174 446 211 554 3795 24 158,12
3 Veenstra (Louis) 147 173 179 499 186 506 3738 24 155,75
4 Knippels (Gerrie) 158 154 122 434 184 484 3670 24 152,91
5 de Bruin (Jan) 151 151 151 453 151 453 3624 24 151,00
6 Veenstra (Bennie) 98 154 147 399 182 487 3543 24 147,62
7 Reinders (Bert) 140 139 144 423 165 467 3302 24 137,58
8 de Bruin (Edwin) 119 141 135 395 192 411 3046 24 126,91
Standenlijst Dames
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 ten Hoor (Linda) 158 126 135 419 175 468 3368 24 140,33
2 Landstra (Annelies) 126 126 126 378 159 461 3128 24 130,33
3 Veenstra-Oostra (T) 109 93 138 340 167 423 3042 24 126,75
Hoogste games en series
Hoogste team game
Naam Datum Score
Blues Brothers 14-11-2018 598
Hoogste team serie
Naam Datum Score
It Fean 03-10-2018 1683
Hoogste game heren
Naam Datum Score
1 Reinders (Reinder) 14-11-2018 256
2 Zandvliet (Jan) 12-12-2018 236
3 Reinders (Marcel) 12-12-2018 235
Hoogste game dames
Naam Datum Score
1 ten Hoor (Linda) 03-10-2018 175
2 Veenstra-Oostra (T) 14-11-2018 167
3 Landstra (Annelies) 28-11-2018 159
Hoogste serie heren
Naam Datum Score
1 Reinders (Marcel) 12-12-2018 645
2 Reinders (Reinder) 14-11-2018 608
3 Alma (Paul) 03-10-2018 602
Hoogste serie dames
Naam Datum Score
1 ten Hoor (Linda) 31-10-2018 516
2 Landstra (Annelies) 28-11-2018 461
3 Veenstra-Oostra (T) 14-11-2018 423
Overige statistieken
200 games deze week 9
200 games tot nu toe 39
League gem. deze week 158.73
League gemiddelde 157.86