Huisleague 1
Team standen
Vroeg
Team Pnt HTG HTS Totaal Games Gem.
1 It Fean 118 593 1667 10098 21 177,16
2 Blues Brothers 114 592 1616 10112 21 168,53
3 Kwebbelteam 84 517 1426 8948 21 149,13
4 SAS 78 487 1440 6905 21 143,85
5 JEG 68 501 1379 7896 21 154,82
6 NHA 42 482 1237 6111 21 135,80
Laat
Team Pnt HTG HTS Totaal Games Gem.
1 JaCo 111 543 1552 9205 21 161,49
2 LoBe 102 532 1514 8668 21 160,52
3 Triple X 72 477 1327 7701 21 142,61
4 De Jonkies 65 542 1515 8688 21 160,89
5 De Smurfen 56 489 1406 8098 21 149,96
Team uitslagen
Team A Team B Punten
NHA - SAS 4 - 20
Blues Brothers - JEG 16 - 8
Kwebbelteam - It Fean 10 - 14
JaCo - LoBe 11 - 13
12 Leeg - De Jonkies 9 - 15
Triple X - De Smurfen 7 - 18
Standenlijst Heren
B Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Veenema (Henk) 208 195 190 593 278 654 4142 21 197,23
2 Alma (Paul) 224 186 178 588 224 619 4086 21 194,57
3 Reinders (Marcel) 157 156 190 503 239 614 3259 18 181,05
4 Reinders (Reinder) 219 179 182 580 219 610 3774 21 179,71
C Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Vogelzang (Lodewijk) 203 166 187 556 204 580 3239 18 179,94
2 Zandvliet (Jan) 155 180 188 523 193 555 3423 21 163,00
3 Eleveld (Cor) 126 171 117 414 208 562 3412 21 162,47
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 van der Zee (Dirk) 215 150 191 556 215 556 2995 18 166,38
2 Sikkens (Jan) 161 151 169 481 212 596 3424 21 163,04
3 Knippels (Gerrie) 172 216 155 543 216 543 3304 21 157,33
4 Alma (Rob) 169 178 135 482 195 509 3283 21 156,33
5 Kroese (Theo) 167 141 116 424 198 528 3269 21 155,66
6 Veenstra (Louis) 191 149 138 478 191 495 3259 21 155,19
7 Roffel (Stephan) 172 175 165 512 180 512 2668 18 148,22
8 Reinders (Bert) 129 177 125 431 208 504 3079 21 146,61
9 Veenstra (Bennie) 171 136 177 484 185 484 3059 21 145,66
10 Beukema (Pieter) 153 178 138 469 178 469 2459 18 136,61
Minder dan 75%
B Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Alma (Klaas) 198 199 200 597 229 597 2729 15 181,93
C Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
2 Landstra (Siep) 168 179 189 536 205 536 2398 15 159,86
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
3 van der Iest (Sape) 165 111 161 437 165 437 1991 15 132,73
4 de Bruin (Edwin) 112 101 142 355 182 447 1168 9 129,77
Standenlijst Dames
C Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Kolthof (Tietie) 139 171 165 475 190 513 2747 18 152,61
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Nauta (Diana) 200 200 172 572 200 572 3333 21 158,71
2 Knippels (Eugenie) 141 131 107 379 167 453 2868 21 136,57
3 Veenstra-Oostra (T) 144 371 2072 18 115,11
Minder dan 75%
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Landstra (Annelies) 127 133 132 392 144 392 1839 15 122,60
2 Hut (Ankla) 144 288 1248 15 83,20
Hoogste games en series
Hoogste team game
Naam Datum Score
It Fean 16-10-2019 593
Hoogste team serie
Naam Datum Score
It Fean 27-11-2019 1667
Hoogste game heren
Naam Datum Score
1 Veenema (Henk) 16-10-2019 278
2 Reinders (Marcel) 13-11-2019 239
3 Alma (Klaas) 16-10-2019 229
Hoogste game dames
Naam Datum Score
1 Nauta (Diana) 27-11-2019 200
2 Kolthof (Tietie) 13-11-2019 190
3 Knippels (Eugenie) 13-11-2019 167
Hoogste serie heren
Naam Datum Score
1 Veenema (Henk) 04-09-2019 654
2 Alma (Paul) 13-11-2019 619
3 Reinders (Marcel) 13-11-2019 614
Hoogste serie dames
Naam Datum Score
1 Nauta (Diana) 27-11-2019 572
2 Kolthof (Tietie) 13-11-2019 513
3 Knippels (Eugenie) 30-10-2019 453
Overige statistieken
200 games deze week 9
200 games tot nu toe 47
League gem. deze week 162.73
League gemiddelde 156.41