Huisleague 1
Team standen
Vroeg
Team Pnt HTG HTS Totaal Games Gem.
1 Blues Brothers 220 592 1638 20034 39 171,23
2 It Fean 211 686 1773 18513 39 181,50
3 JEG 150 541 1429 16177 39 154,07
4 Kwebbelteam 150 517 1426 15770 39 150,19
5 SAS 126 491 1440 12454 39 143,15
6 NHA 79 482 1383 12503 39 143,71
Laat
Team Pnt HTG HTS Totaal Games Gem.
1 JaCo 183 563 1552 18115 39 163,20
2 LoBe 180 532 1514 15770 39 159,29
3 De Jonkies 139 542 1521 16493 39 161,70
4 De Smurfen 131 509 1456 15834 39 150,80
5 Triple X 124 547 1430 15297 39 145,69
Team uitslagen
Team A Team B Punten
SAS - NHA 8 - 16
Blues Brothers - It Fean 18 - 6
Kwebbelteam - JEG 8 - 16
LoBe - JaCo 15 - 9
12 Leeg - De Smurfen 16 - 8
Triple X - De Jonkies 5 - 19
Standenlijst Heren
B Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Alma (Paul) 166 224 155 545 237 683 7194 36 199,83
2 Veenema (Henk) 235 216 214 665 278 665 7712 39 197,74
3 Alma (Klaas) 173 168 174 515 229 597 6103 33 184,93
4 Reinders (Reinder) 194 177 158 529 236 636 7107 39 182,23
5 Reinders (Marcel) 172 160 159 491 239 614 7033 39 180,33
C Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Vogelzang (Lodewijk) 204 580 5138 30 171,26
2 Eleveld (Cor) 147 169 215 531 232 562 6463 39 165,71
3 Zandvliet (Jan) 141 168 189 498 224 579 6438 39 165,07
4 Pariama (Nico) 172 169 159 500 195 543 5714 36 158,72
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 van der Zee (Dirk) 169 187 154 510 215 600 5565 33 168,63
2 Alma (Rob) 138 145 154 437 244 554 5866 36 162,94
3 Sikkens (Jan) 170 190 183 543 212 596 6298 39 161,48
4 Knippels (Gerrie) 163 178 125 466 216 543 6158 39 157,89
5 Veenstra (Louis) 147 116 138 401 242 531 6097 39 156,33
6 Kroese (Theo) 198 528 5591 36 155,30
7 Reinders (Bert) 149 182 142 473 208 526 5894 39 151,12
8 Veenstra (Bennie) 136 183 179 498 208 532 5418 36 150,50
9 Roffel (Stephan) 105 136 131 372 180 512 4858 33 147,21
10 Beukema (Pieter) 111 128 159 398 192 496 5029 36 139,69
11 van der Iest (Sape) 131 136 145 412 172 463 4071 30 135,69
Minder dan 75%
C Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Landstra (Siep) 137 137 148 422 205 536 4222 27 156,37
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
2 de Bruin (Edwin) 114 165 125 404 182 467 3721 27 137,81
Standenlijst Dames
C Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Kolthof (Tietie) 154 125 130 409 199 513 5062 33 153,39
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Nauta (Diana) 148 235 162 545 235 572 6217 39 159,41
2 Knippels (Eugenie) 172 453 4491 33 136,09
3 Veenstra-Oostra (T) 85 158 100 343 162 428 3986 33 120,78
Minder dan 75%
D Klasse
Naam HCP G1 G2 G3 Serie HG HS Totaal Games Gem.
1 Landstra (Annelies) 147 116 149 412 151 412 3374 27 124,96
2 Hut (Ankla) 87 122 97 306 144 306 2373 27 87,88
Hoogste games en series
Hoogste team game
Naam Datum Score
It Fean 05-02-2020 686
Hoogste team serie
Naam Datum Score
It Fean 05-02-2020 1773
Hoogste game heren
Naam Datum Score
1 Veenema (Henk) 16-10-2019 278
2 Alma (Rob) 08-01-2020 244
3 Veenstra (Louis) 05-02-2020 242
Hoogste game dames
Naam Datum Score
1 Nauta (Diana) 04-03-2020 235
2 Kolthof (Tietie) 22-01-2020 199
3 Knippels (Eugenie) 08-01-2020 172
Hoogste serie heren
Naam Datum Score
1 Alma (Paul) 08-01-2020 683
2 Veenema (Henk) 04-03-2020 665
3 Reinders (Reinder) 19-02-2020 636
Hoogste serie dames
Naam Datum Score
1 Nauta (Diana) 27-11-2019 572
2 Kolthof (Tietie) 13-11-2019 513
3 Knippels (Eugenie) 30-10-2019 453
Overige statistieken
200 games deze week 6
200 games tot nu toe 90
League gem. deze week 155.72
League gemiddelde 157.70